GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-11-2022 09:03

Kılıçdaroğlu Londra'dan gençlere seslendi: O parayı size Bay Kemal getirecek, müsterih olun

CHP lideri Kemal Kılıçaroğlu gençlere seslenerek "hiçbirinizin yeri sokak değil. Hepinizin yeri girişim evleridir. O parayı da size Bay Kemal bulacak. Size getirecek müsterih olun" dedi.

Kılıçdaroğlu Londra'dan gençlere seslendi: O parayı size Bay Kemal getirecek, müsterih olun

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, temaslarda bulunmak için gittiği İngiltere'nin başkenti Londra'dan gençlere seslendi. 

Twitter hesabından bir video paylaşan Kılıçdaroğlu, "Sizlere bir selam vereyim" dedi. 

Kılıçdaroğlu şöyle devam etti: 

"Az önce önemli bir toplantıyı bitirdik az sonra dışarı çıkacağız. Biliyorsunuz 3 sanayi devrimini kaçırdık. Dördüncüsünü kaçırma lüksümüz yok. Bu dördüncü sanayi devriminin makinesi insan yakıtı ise bilgi. Yani her şey sizsiniz. Sizin yaratıcı enerjiniz ve çarpıcı düşüncüleriniz. Biliyorum kolay değil ama imkansız da değil. Vallahi de biz bunu birlikte yapabiliriz. Öncelikle dördüncü sanayi devrimine yetişmek için bağlı kalmalı ve hızlı olmalıyız. Saniyede 1 gb internet hızına çıkarmalıyız ülkemizi. Saniyede film indirebilirsiniz. Boşverin siz siyasetin kısır tartışmalarını onları biz siyasiler yapmaya devam edeceğiz ama aynı zamanda evreni değiştirmek için de elimizden geleni yapacağız. Ayrıca ürettiklerimizi satacakasınız. Ülkenizi de kendinizi de zenginleştireceksiz. Emeğiniz para edecek. Çünkü hiçbirinizin yeri sokak değil. Hepinizin yeri girişim evleridir. O parayı da size Bay Kemal bulacak. Size getirecek müsterih olun."

 

AdminAdmin