GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-09-2022 14:17

Zaman yolcusunun yeni iddiaları sosyal medyada olay oldu

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla büyük ilgi uyandıran bir kullanıcı akıllara durgunluk veren yeni iddialarda bulundu. Zaman yolcusunun son paylaşımı yine binlerce beğeni alırken yeni tartışmalar yarattı.

Zaman yolcusunun yeni iddiaları sosyal medyada olay oldu

Gerçek bir zaman yolcusu olduğunu iddia eden ve TikTok’ta @timevoyaging adı ile paylaşımlar yapan fenomenin yeni iddiaları dikkat çekti.

Daha önceki paylaşımlarında; 2906'dan geldiğini söyleyen zaman yolcusu, özellikle beş tarihe dikkat çekmiş ve 2022 yılı içinde bir zombi domuz salgını çıkacağını, uzaylılar hakkında gizli dosyalar yayınlanacağını, süper güçlere sahip on kişinin ortaya çıkacağını, başka bir dünya keşfedileceğini ve Biden’ın başkanlıktan çekileceğini iddia etmişti.

TikTok fenomeni zaman yolcusu, gelecekten haber verdiğini iddia ettiği paylaşımlara devam ediyor ve yeni paylaşımıyla binlerce beğeni toplarken bir yandan da sosyal medyada yeni tartışmalar yaratıyor.

@timevoyaging tarafından yayınlanan yeni paylaşımda, T-rex yumurtalarının ve ejderhaların keşfinden dünya geneline yayılacak bir yasaya kadar gelecekten pek çok yeni haber var.

Ünlü fenomen, 10.200’den fazla beğeni toplayan videoda diğer videolarında olduğu gibi ilk olarak şunları yazdı: “DİKKAT! Evet, ben gerçek bir zaman yolcusuyum, bu beş tarihi unutmayın.”

Ardından da gelecekten haberlerini şu şekilde sıraladı:

BEŞ TARİH VERDİ, “EJDERHALAR” DEDİ

3 Ekim 2022: 5 gençten oluşan bir grup, bir T-Rex yumurtası ve diğer evrenlere giden bir cihaz keşfedecek.

30 Ekim 2022: Çok büyük bir UFO, uzaylı bir tür içeren 51. Bölge yakınına iniş yapacak.
(51. Bölge, Amerika Birleşik Devletleri Hava Kuvvetleri’ne ait olan uçak ve düşman silahları inceleme, analiz etme ve araştırma merkezi olarak kullanılan bölge.)

20 Kasım 2022: Meksika’nın yüksek dağlarında ejderhalar keşfedilecek.

10 Aralık 2022: Biden sağlık sorunları nedeniyle görevden ayrılacak, görevi Kamala Harris üstlenecek.

1 Ocak 2023: Illinois, global olarak yayılacak yasayı çıkaracak.

TikTok fenomeni yine biden dedi…

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI İKİYE BÖLÜNDÜ

@timevoyaging’in paylaşımından sonra TikTok kullanıcıları, iddiaların gerçek olup olmayacağı konusunda tartışmalara başladı bile. Bir kullanıcı, “Ejderhalar tehlikeli mi?” diye yazarken, bir diğer kullanıcı da iddiaların gerçekçi olmadığını belirtti: “Hiç değilse onları inandırıcı kıl” diye yazdı.

Pek çok kullanıcı da Illinois’ta zaten yasanın ilan edildiğini belirtti.

Fenomen zaman yolcusunun bahsettiği yasa, aslında 1 Ocak 2023 tarihinden itibaren eyalette yürürlüğe girecek olan “SAFE-T Yasası.”

SAFE-T Yasası, Illinois genelinde nakit kefaletini kaldırıyor, bu nedenle bir sanık ancak savcılar bir yargıca davalının kaçma riski olduğunu veya gerçek bir risk oluşturduğunu kanıtladığında duruşma öncesi hapiste tutulabilecek.

SÖZCÜ

AdminAdmin