Spor
Giriş Tarihi : 03-11-2017 09:32   Güncelleme : 03-11-2017 09:32

Halis Özkahya’dan skandal hata!

Avrupa Ligi'nde Steaua Bükreş-Hapoel Beer Sheva maçını yöneten FIFA kokartlı hakemimiz Halis Özkahya, çok tartışılacak bir karara imza attı.

Halis Özkahya’dan skandal hata!

UEFA tarafından Steaua Bükreş ile Hapoel Beer Sheva arasında oynanan Avrupa Ligi G Grubu maçında görevlendirilen FIFA kokartlı Türk hakem Halis Özkahya, karşılaşmada büyük bir hataya imza attı. Steaua Bükreş atağında boş kaleye giden top, Dor Elo tarafından elle kesildi. Net penaltı pozisyonunu atlayan Halis Özkahya, yoğun itirazlara kulak asmayarak devam işareti verdi. Skandal bir hataya imza atan Halis Özkahya, Romanya temsilcisinin büyük tepkisini çekti.

Halis Özkahya, en son geçtiğimiz hafta Süper Lig’de oynanan Trabzonspor-Galatasaray maçını yönetmişti. Halis Özkahya’nın zorlu maçta verdiği ve vermediği kararlar tartışılmıştı. Halis Özkahya, özellikle Bero’nun Fernando’ya yaptığı sert harekete kırmızı kart çıkarmaması nedeniyle eleştiri oklarını üzerine çekmişti. Halis Özkahya, karşılaşmada Olcay Şahan, Feghouli ve NDiaye’ye kırmızı kart göstermişti.

Mücadele karşılıklı gollerle 1-1 sona erdi.

AdminAdmin