Emlak
Giriş Tarihi : 16-08-2017 13:06   Güncelleme : 16-08-2017 13:06

Hürriyet Emlak'tan Yeni Reklam Filmleriyle İki Soruya İki Cevap

Hürriyet Emlak’ın ev arayanların kafasındaki sorulara cevap bulan “Sorular” kampanyası, “360 Derece Sanal Tur” ve Türkiye’de bir ilk olan “Muhitini Tanı” ürünlerini anlatan reklam filmleriyle devam ediyor.

Hürriyet Emlak'tan Yeni Reklam Filmleriyle İki Soruya İki Cevap

Hürriyet Emlak, satılık veya kiralık ev arayanların kafalarındaki sorulara cevap bulan “Sorular” kampanyasına, iki soruya iki cevap veren yeni ürün filmleriyle devam ediyor.

 

Reklam filmlerinden ilkinin konusu olan “360 Derece Sanal Tur”, kullanıcılara ilgilendikleri evin içini online olarak gezebilme ve VR gözlüğü ile görüntüleyebilme seçenekleri sunuyor. Kullanıcılar, emlak ilanlarında bulunan 360 derece görseller sayesinde baktıkları evin içindeymiş gibi hissetme şansına sahip oluyorlar. Böylece evin her alanını, her açıdan ve görüntü kalitesini kaybetmeden inceleyebiliyorlar. Dijital dünyaya ayak uyduran ve bu özelliği kullanan emlak ofisleri, rakiplerine kıyasla daha çok fark yaratmış oluyorlar.

 

Reklam filmlerinden ikincisinin konusu olan “Muhitini Tanı” ise emlak dünyasında Türkiye’de bir ilk olarak kullanıcılara taşınacakları evin muhitinin kullanıcılar tarafından değerlendirilen puanını gösteriyor. “Muhitini Tanı” özelliği, kullanıcılara bildikleri muhiti puanlamalarını ve diğer kullanıcıların da bu puanlara göre hangi muhitten gayrimenkul satın alacakları veya kiralayacakları konusunda karar vermelerini sağlıyor.

 

Hürriyet Emlak’ın “360 Derece Sanal Tur” ve “Muhitini Tanı” özellikleri, taşınmayı çok isteyen ama soruları bitmek bilmeyen bir karakter üzerinden anlatılıyor. Yapımcılığını Element Film’in, yönetmenliğini de Hakan Algül’ün üstlendiği filmlerin yaratıcısı ise Titrifikir.