Siyaset
Giriş Tarihi : 24-06-2016 19:02   Güncelleme : 24-06-2016 19:02
Abone ol

İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, Şırnak'ta

İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve beraberindeki heyet, Şırnak’ta ziyaretlerde bulundu.

İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, Şırnak'ta

Hava yolu ile Şırnak’a gelen Müsteşar Selami Altınok ve beraberindeki heyet, Cuma namazını Cizre’de kıldıktan sonra Silopi ilçesine geçti. Silopi Kaymakamlık binası önünde Silopi Kaymakamı Savaş Konak, İlçe Emniyet Müdürü Murat Müftüoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Arkın Eken tarafından karşılanan İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok, Emniyet Genel Müdürü Celalettin Lekesiz, Jandarma Genel Komutanı Dairesi Başkanı Tümgeneral Arif Çetin, Polis Özel Harekat Daire Başkanı Turan Aksoy, Şırnak Valisi Ali İhsan Su, daha sonra kaymakamlık toplantı salonuna geçtiler. 

Toplantıdan sonra kaymakamlık binası önünde gazetecilere açıklamada bulunan Müsteşar Altınok şöyle konuştu: “Özellikle Şırnak ilimizi Emniyet Genel Müdürümüz ve Jandarma Genel Komutanımızın değerli mensuplarıyla beraber Sayın Valimiz ve kaymakamlarımızı ziyaret ettik. Yapılması gereken işler noktasında durum değerlendirmesinde bulunduk. Valimiz de başta olmak üzere bu mücadelede görev alan güvenlik kuvvetlerimize, diğer kamu görevlilerimize bu alanda vatandaşımızın, memleketimizin huzur ve güvenliğini sağlama noktasında gayret eden herkese teşekkür ediyorum. Çok güzel çalışmaları olmuş, bundan sonra devam eden çalışmalar noktasında da yine iş birliğimizi hep beraber milletin bekası adına devam ettireceğiz.”

İçişleri Bakanlığı Müsteşarı Selami Altınok ve beraberindekiler bazı güvenlik noktalarında yaptıkları ziyaretin ardından Cizre’de iftar programına katılmak üzere Cizre ilçesine geçti.

 
CİHAN