Gündem
Giriş Tarihi : 28-03-2021 18:21   Güncelleme : 28-03-2021 18:21
Abone ol

İmamoğlu, ‘Sana oy vermem’ diyen kadını bir kez daha ziyaret etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, son yerel seçimler öncesinde kendisine “Sana börek, kete yaparım ama oy vermem” diyen Mahruze Keleş'i bir kez daha evinde ziyaret etti. Keleş, İmamoğlu’na yönelik tavrının ardından Erdoğan’ın kendisine ziyaret sözü verdiğini ancak hâlâ gelmediğini söyledi.

İmamoğlu, ‘Sana oy vermem’ diyen kadını bir kez daha ziyaret etti

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, 2019’daki yerel seçim kampanya döneminde Sultanbeyli’ndeki semt pazarında kendisine, “Sana börek, kete yaparım ama oy vermem” diyen Mahruze Keleş’i bir kez daha ziyaret etti.

Mahruze Keleş, ziyarete ilişkin görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. İmamoğlu ile birlikte fotoğrafını paylaşan Keleş, “Ekrem İmamoğlu evladım 2. kez ziyaret edip beni onurlandırdı kendisine teşekkür ediyorum” notunu düştü.

İmamoğlu’nun Mahruze Keleş’e Sultanbeyli’deki semt pazarında sohbetleri esnasında çekilmiş fotoğraf hediye ettiği öğrenildi. Keleş, o fotoğrafı da “Ekrem İmamoğlu başkanımızın hediyesi” diyerek paylaştı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, "Sana kete yaparım ama oy vermem' diyen Mahruze Keleş'i ikinci kez ziyaret etti. pic.twitter.com/Tshhl57K7F

— İBB Haber (@ibbhaberleri) March 28, 2021