Gündem
Giriş Tarihi : 02-12-2019 09:35
Abone ol

İmamoğlu, Tunç Soyer ve Kaftancıoğlu'nun katıldığı 'kaz yemeği' hakkında açıklama

Ekrem İmamoğlu, Tunç Soyer ve Canan Kaftancıoğlu'nun katıldığı kaz yemeği hakkında Deniz Zeyrek'ten açıklama geldi.

İmamoğlu, Tunç Soyer ve Kaftancıoğlu'nun katıldığı 'kaz yemeği' hakkında açıklama

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun katıldığı sosyal medyada AKP'lilerin paylaştığı 'kaz yemeği' hakkında açıklama geldi.

Gazeteci Deniz Zeyrek, gerçekleştirilen 'kaz sezonu açılış yemeği' hakkında Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı AKP'li Melih Gökçek'in tweetini alıntılayarak açıklama yaptı.

Zeyrek, yemeği bir grup bir Kars - Ardahanlı ile organize ettiklerini, geçmiş yıllarda da aynı etkinliğe AKP'li Binali Yıldırım ve AKP'li eski Bakan Ahmet Arslan'ın da katıldığını duyurdu.

ZEYREK: ETKİNLİĞİ BİZ ORGANİZE ETTİK, GEÇMİŞTE YILDIRIM VE ARSLAN DA KATILDI

Zeyrek mesajında, "Sevgili Başkan, yemeği 1 grup Kars/Ardahanlı organize ettik. Her yıl kaz sezonu açılışında yapıyoruz. Geçen yıllarda Sayın Binali Yıldırım ve Ahmet Arslan’ın katılımıyla Ankara’da da yapmıştık. Kazlar Kars’tan bizim köyden geldi" dedi.

ZEYREK: İMAMOĞLU VE KAFTANCIOĞLU SU İÇTİ

Öte yandan Zeyrek, sosyal medyada aktrollerin "Canan Kaftancıoğlu ve Ekrem İmamoğlu kaz yiyerek şarap içtiler" yalanıyla da ilgili olarak da "Not:C.Kaftancıoğlu ve E.İmamoğlu su içtiler" dedi.