Magazin
Giriş Tarihi : 29-04-2019 00:26   Güncelleme : 04-05-2019 00:37

İşte Survivor'da Haftanın Eleme Adayları!

Survivor Türkiye Yunanistan bütün hızıyla devam ediyor. Birinci dokunulmazlık oyununu Beyaz Takım kazanmıştı. Yarışmacılar arasında eleme adayı çıkarmak beraberinde yeni tartışmaları getiriyor. Seyirciler bu hafta eleme adaylarının kimler olduğunu merak ediyor. Survivor'da dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte eleme adayları...

İşte Survivor'da Haftanın Eleme Adayları!

Sözcü - Survivor Türkiye Yunanistan’da bu hafta iki dokunulmazlık oyununu da Beyaz Takım kazandı. Siyah Takım’dan eleme sırası Yunan yarışmacılara geldi. Yapılan oylama sonucunda Yunan yarışmacılar Elpida’yı yazdı, Türk yarışmacılar ise Spyros’u yazdı. Ada konseyinde gergin anlar yaşandı. İşte Survivor’ın son bölümünde yaşananlar…

SİYAH TAKIM’IN ELEME ADAYLARI

Yunan yarışmacıların belirlediği Yunan isim: ELPİDA

Türk yarışmacıların belirlediği Yunan isim: SPYROS

KİM NE SÖYLEDİ?

Seda: Önemli olan ikinci oyunu da almak. Elpida’nın anlamsızca gülmesine hırslandım. Daha önce ‘Kaptanınız sizi doyuramadı’ lafını yanlış çevirdiklerini söyledi.

Afroditi: Siyah geri döndü lafını duymak istemiyorum.

Elpida: Söz konusu Seda olunca en iyi yarışmacı olduğunu söyledim. Beni seçerkenki tavrını sevmedim, küçükdüşürücü buluyorum. O beni seçtiğinde gülümsüyorum ama o beni yanlış anlıyor.

SABRİYE VE OKAY BİRBİRİNE GİRDİ

Sabriye: Okay onunla paylaştığım sırrı Büşra ile paylaşmış. Okay’ın notunu verdim.

Okay: Bazen aklı gidip geliyor, sinirleniyor demiştim. Sonra Büşra bunları süsleyerek anlattı ve arkasını dönüp gitti. Ben Sabriye’ye barışalım demedim sadece konuyu açıkladım. Ve onyu affetmeyeceğim bir şey yaptı.

İLETİŞİM OYUNU

Erkeklerde; Okay kazandı, seçtiği isimler: Emre ve Yusuf.
Kadınlarda; Büşra kazandı, seçtiği isimler:  Seda ve Sude.

DOKUNULMAZLIK OYUNU

Acun: Dokunulmazlık oyununa hoş geldiniz.

Siyah Takım: 8 Beyaz Takım: 10 İki dokunulmazlık oyununu da Beyaz Takım kazandı.

Acun: Mükemmel bir mücadele vardı. Saniyeler belirledi. Bir takım kazanacaktı ve Beyaz Takım oldu. Çok önemli bir konsey var. Bir aday çıkaracaksınız.

NELER KONUŞULDU?

Panagiotis: Maalesef siyah takım kaybetti. Konseye gidip Yunan bir arkadaşımızı yazmamız gerekiyor. Çok üzücü. Zor durumdayım kimi yazacağımı bilmiyorum.

Sude: Herkes elinden geleni yaptı ama sürekli berabere giden bir oyun vardı. Bir kişinin kazanması bile oyun kazandırabiliyor.

Dimitra: Bir kişi gittiğinde takımın güçleneceğine inanmıyorum.

Ria: Dokunulmazlığı aldık, takım çok mutlu. Bence mükemmel bir görüntü vardı.

Spyros: Kimseyle kimi yazacak diye konuşmadım. Performansa ve arkadaşlığa bakacağım ona göre yazacağım.

ADA KONSEYİNDE NELER OLDU?

Acun: Yeni bir ada konseyine hoş geldiniz. Siyah takımda Yunan iki yarışmacı aday olacak. Takımlar arasında Türk ve Yunan yarışmacılarda iki fark söz konusu kadın erkek anlamında bir denge olması gerek. Kadın erkek dengesinde ülkesel olarak bakacağız. Haftanın performanslarını açıklayalım. Ödülünüz sandviç ve limonata. Kadınlarda; Seda ve Dalaka. Erkeklerde; Okay ve Panagiotis.

Sakis: Siyah takımı zor bir oylama bekliyor. İki takım arasında çok gerilimler yaşandı.

Dalaka: Kaybetmemizin sebebinin gerilimler olduğunu düşünmüyorum. Yanlış eşleşmeler yaptık ve oyuna odaklanamadık.

SİYAH TAKIM’IN ELEME ADAYLARI

Yunan yarışmacıların belirlediği Yunan isim: ELPİDA

Türk yarışmacıların belirlediği Yunan isim: SPYROS

KATERİNA DALAKA İLE SUDE ARASINDA GERGİN ANLAR

Sakis: İki adaydan önce Katerina ile konuşmak istiyorum. Katerina daha önce ismin yazıldı mı?

Katerina: Adım daha önce hiç yazılmadı. Eleme hakkında konuşmalarımız oldu. Emre çok masum ve iyi bir çocuk. Emre aday olsam bile benim gideceğime inanmadığını söyledi. Ben de benim için sorun olmadığını ancak takım için söz sahibi olması gerektiğini söyledim. Buraya gelirken Emre’nin beni yazacağını duyan Sude’nin beni yazacağını anladım benim aday çıkmam için bunu yapmak istedi.

Sude: Buraya gelene kadar kimi yazacağımı düşünmemiştim. Emre’nin Spyros’un yazacağını biliyordum. Oy atarken boş oy attığımı düşünüyordum. Duygusal davranıyor seçimlerde yakın arkadaşı Dimitra’yı seçiyordu. Bazen baskı kurmaya çalışıyor.  Amacım onu potaya sokmak değil bir şeyleri anlamasını sağlamaktı.

Katerina: Sude bizim takımda olanları karşı takıma anlatıyor bu beni rahatsız ediyor. Söylediği şeyleri ilk kez burada duyuyorum.

Sude: Suçlamaları kabul etmiyorum. Onlara hiçbir şey anlatmıyorum.

Hikmet: Takım konuşurken ben onların bütün konuşmalarını duyuyorum Sude kimseye bir şey anlatmıyor. Katerina Sude onu yazdı diye baskı yapıyor.