Siyaset
Giriş Tarihi : 12-01-2022 14:04   Güncelleme : 12-01-2022 14:04
Abone ol

İYİ Partili Kızılboğa: FETÖ İle Fotoğrafı Çıkan Neden Yargılanmıyor?

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, HDP'li vekil Semra Güzel'in PKK'lı terörist ile samimi fotoğraflarının ortaya çıkmasının ardından değerlendirmede bulundu. Başkan Kızılboğa:" FETÖ ile fotoğrafı çıkana neden bir şey yapılmıyor." dedi.

İYİ Partili Kızılboğa: FETÖ İle Fotoğrafı Çıkan Neden Yargılanmıyor?

Başkan Kızılboğa, Semra Güzel için fezleke hazırlanmasının doğru bir karar olduğunu vurgulayarak aynı kararın FETÖ ile fotoğrafları çıkanlara da uygulanması gerektiğini belirtti.

Başkan Kızılboğa konuşmasında;" Tabii ki Türkiye Cumhuriyeti'nde vekillik yapan, o koltukta halkı temsil eden bir parti mensubunun, PKK terör örgütünden bir militanla  boy boy fotoğraflarının çıkması kabullenilemez. O kişi hemen ihraç edilmeli, vekillikten atılmalı, en ağır cezayı da almalı. Fakat Semra Güzel için  bu kadar hızlı karar alırken, aynı şeyi neden Fetö için yapmıyoruz? Fetö ile boy boy fotoğrafları çıkan var. Bakanlık bile yapıyorlar şu an. Kimisi en güzel yerlerde bürokrat. Onlar için neyi bekliyoruz? PKK terör örgütü de FETÖ terör örgütü değil mi?" şeklinde konuştu.