Siyaset
Giriş Tarihi : 17-02-2020 16:22   Güncelleme : 17-02-2020 19:39
Abone ol

Kaftancıoğlu'ndan Gülşah Durbay'a Destek

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Manisa İl Başkan Adayı Gülşah Durbay'ı desteklediğini söyledi.

Kaftancıoğlu'ndan Gülşah Durbay'a Destek

23 Şubat'ta yapılacak olan CHP Manisa İl kongresinde Genç aday Gülşah Durbay çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. 

İki dönemdir başarıyla yürüttüğü İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevinin ardından 14 İlçe Başkanının desteğini alarak 8 Şubat Cumartesi günü Manisa İl Binasında yaptığı toplantıda İl Başkanlığına aday olduğunu açıklamıştı. Durbay'ın adaylık açıklaması Türkiye'nin dört bir tarafında CHP Örgütlerinde heyecanla karşılandı. Sosyal Medya'dan partililer Durbay'a desteklerini açıkladılar. 

Bir Destekte Kaftancıoğlu'ndan

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'da sosyal medya hesabından paylaştığı video'da Gülşah Durbay'ı desteklediğini söyledi. 

Kaftancıoğlu açıklamasında; "Sevgili Gülşah, bu gencecik yaşta pırıl pırıl bir Cumhuriyet Kadını olarak Manisa'da ortaya koyduğun iddia o kadar kıymetli ki belki sen bile farkında değilsin. Hem kadın mücadelesi hem de kadının siyasetteki varlığını göstermesi açısından yaptıkların ve bundan sonra yapacakların Cumhuriyet Halk Partisi ve ülkenin aydınlık geleceğine inanılmaz katkı sağlayacaktır. Uzaktan ama yakından mücadeleni izliyorum ve elbette destekliyor. Sonsuz başarılar diliyorum.Ve inancınla, azminle başaracağını biliyorum. Manisa'ya selamlar, sevgiler" dedi.