Spor
Giriş Tarihi : 08-07-2016 13:08   Güncelleme : 08-07-2016 13:08
Abone ol

Kasımpaşa'da futbolcular sağlık taramasından geçti

Yeni sezon hazırlıklarını Bolu'da yapacak Kasımpaşa'da, kadrodaki yıldız isimler sağlık kontrolünden geçti. Milli takımlarıyla birlikte EURO2016'da yer alan Eren Derdiyok ve kaleci Andreas Isaksson, henüz takıma dahil olmadı.

Kasımpaşa'da futbolcular sağlık taramasından geçti

Kasımpaşa’da sağlık kontrolleri yapıldı. Bugün sezon başı kampı için Bolu’ya giden Kasımpaşa'da Andre De Castro Pereira, Tunay Torun, Christian Chagastarouca, Olivier Veigneaij, Bangaly Fode Koita, Strahil Venkov Popov ve Vasil Bozhikov sağlık kontrollerinden geçti.

Bahçelievler Medical Park Hastanesi'nde yapılan sağlık kontrollerinin ardından buradaki futbolcular, takımın kamp yaptığı Bolu'ya hareket etti.

Sağlık kontrolleri öncesinde kısa bir açıklama yapan Portekizli yıldız Castro, geçen sezon Avrupa hedefini son anda kaçırdıklarını belirterek, "Geçen sezon hedefimize çok yakındık. Başarabilecek durumdaydık ancak gerçekleştiremedik. Yeni sezonda geçen sezona oranla daha iyi bir iş çıkaracağız. Bu yıl için umutlarımızı koruyoruz." ifadelerini kullandı.

Takımda kalıp kalmayacağıyla ilgili olarak da konuşan yıldız oyuncu, "Düşüncem başka takıma gitmek değil. Burada 1 yıllık daha kontratım var. Buradaki 4. yılımı yaşayacağım. Amacım geçen sezona oranla daha iyi bir performans ortaya koyarak takımıma yardımcı olmak." diyerek sözlerini noktaladı.

Ortopedi kontrolünün ardından kan testleri yapılan futbolcular, daha sonra efor testine girerek kontrolleri tamamladı.

İsveç Milli Takımı kadrosunda yer alıp EURO2016'da boy gösteren kaleci Andreas Isaksson ve İsviçre Milli Takımı kadrosunda bulunan Eren Derdiyok, izinli oldukları için henüz takıma dahil olmadı. İki futbolcu, izinleri bittikten sonra sağlık taramasından geçip kampa katılacak.

CİHAN