Siyaset
Giriş Tarihi : 24-02-2020 11:20
Abone ol

Kepez’de 'DENİZ VAR'

Kepez’de CHP Gençlik kolları seçimi yaklaşırken Deniz Kaçar, özenli siyaset dili ve birlik vurgusu yapan mesajlarıyla dikkat çekiyor.

Kepez’de 'DENİZ VAR'

1996’ da Korkuteli’nde doğan Kaçar, Balıkesir Üniversitesi Futbol Antrenörlüğü bölümünü bitirdi ve Muratpaşa Belediyesi’nde futbol antrenörlüğü çalışmaya başladı. Hala bu görevi yürütüyor. 

Çok zorlu dönemlerde bile aktif sol siyasetin içinde kalan bir aileden gelen Deniz Kaçar çok genç bir siyasetçi olarak yaşından beklenmeyecek siyaset diliyle ve birleştirici üslubu ile beğeni topluyor.


Her fırsatta siyasetin bir bilim dalı olduğunu vurgulayan kaçar okumadan bilim yapılamayacağını söyleyerek çağdaş bir siyasetçi profilini çiziyor. Durmadan okuyan çağın gelişimlerini yakından takip eden ve çağa ayak uyduran bilgi birikimi çıkarsız bir yaklaşımla ülke sorunlarının çözümü için seferber eden siyasetçiler olarak geleceğe hazırlandıklarını vurguluyor. Deniz Kaçar dersine çok iyi çalışan genç bir siyasetçi imajıyla sağlam ve tutarlı mesajlar veriyor.

“Arkadaşlarımla birlikte çağdaş bir ekip olarak Kepez CHP gençlik kollarını yönetmeye adayız. İktidar yürüyüşümüz daha güçlü kılmak için güler yüzlü bir siyaset anlayışına ve tüm CHP gençliğini kucaklayan, güven veren tertemiz bir barış diline ihtiyacımız var. CHP iktidarıyla bayram yerine dönecek bir Türkiye hayalimiz var ve bu hayali gerçeğe dönüştüreceğiz. Elbette emekle, inançla çağdaş değerlere sımsıkı sarılarak ve büyük önder Atatürk’ün ışıklı izinden yürüyerek kongrelerimizi kaybedenin olmadığı birer demokrasi şölenin çevirmek tüm CHP gençliğinin sevgiyle kenetlenmesini sağlamak ve bizim gibi düşünmeyenlerinde saygısını kazanarak CHP saflarına daha çok gencin katılmasını sağlamak için geliyoruz.”


Kucaklayıcı üslubu barışçıl mesajları ve çok okuyarak kesintisiz gelişim vurgusuyla öne çıkan Deniz Kaçar çizdiği porteye bakılırsa adından çok söz ettireceğe benziyor.