Dünya
Giriş Tarihi : 13-07-2021 13:49   Güncelleme : 13-07-2021 13:49
Abone ol

Lando Norris soyuldu

The Sun gazetesinin haberleştirdiği ve McLaren takımının onayladığı olaylara göre, pazar gecesi İngiltere ile İtalya arasında oynanan Euro 2020 final mücadelesini Wembley Stadı'ndan takip eden Formula 1 sürücüsü Lando Norris, maç çıkışında soyuldu.

Lando Norris soyuldu

Final öncesinde bir grup holigan İngiliz taraftar sarhoş bir şekilde Wembley Stadı'nın önüne gelmiş ve biletleri olmamasına rağmen maçı tribünlerden izlemeye çalışmışlardı.

Toplamda 86 kişinin göz altına alındığı olaylı gecede, karşılaşma sona erdikten sonra 160 bin pound değerindeki McLaren spor aracına binmek için Stat'dan ayrılan Norris, aracına binmeden önce kimliği belirsiz iki kişi tarafından durdurularak değeri 40 bin pound olan saati çalındı.

Yaşanan Olayı The Sun’a anlatan bir görgü tanığı, Lando Norris’in yaşanan olaylardan dolayı sarsılmış göründüğünü ve gece boyunca güvenliği rezalet olduğunu söyledi.

21 yaşındaki başarılı sürücünün takımı McLaren de görgü tanığını doğrulayarak Norris’in anlaşılabilir bir şekilde sarsıldığını ve tüm takımın Norris’e destek olduğunu belirtti. McLaren yetkilileri olayın polis incelemesinde olması sebebiyle takım tarafından daha fazla açıklama yapılamayacağını söyledi.

Ajans Bizim