Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 15-09-2021 15:20   Güncelleme : 15-09-2021 15:20
Abone ol

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Siyasi Parti Başkanları ve Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Dünya Demokrasi Günü olması sebebiyle, 15 Eylül 2021 Çarşamba günü saat 9.30'da ilçede faaliyet gösteren Siyasi Parti Başkanları ve Temsilcileri ile kahvaltı programında bir araya geldi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul Siyasi Parti Başkanları ve Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Halk Park'ta düzenlenen kahvaltı programında; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Saadet Partisi İlçe Başkanı Adem Erdoğan, DSP Malkara İlçe Başkanı Yılmaz Yıldız ve DEVA Partisi Malkara İlçe Başkanı Filiz Yıldırım katıldı.

Gerçekleştirilen toplantıda konuşma yapan Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Bugün Dünya Demokrasi Günü olması sebebiyle ilçemizin kalkınmasında pay sahibi olan siyasi parti başkanlarımız ve yöneticilerimiz ile bir araya geldik. Demokrasi denildiğinde dayanışma, hoşgörü, sorumluluk, sevgi, saygı, yardımseverlik, dürüstlük, adalet, özgürlük, uzlaşma, eşitlik gibi değerler akla gelir. Hemşehrilerimize hizmet götürme konusunda çalışan bizler, birbirimize karşı olabildiği kadar hoşgörülü olmamız lazım. Çünkü hoşgörü, insanlığın kurtuluşunu sağlayacak en büyük erdemdir.” diyerek kahvaltı programına katılan siyasi parti başkanlarına ve temsilcilerine teşekkür etti.

Sohbet eşliğinde devam eden kahvaltı programında Malkara’da devam eden çalışmalar hakkında durum değerlendirmesi yapılarak fikir alışverişinde bulunuldu.