Siyaset
Giriş Tarihi : 18-08-2021 10:57   Güncelleme : 18-08-2021 10:57
Abone ol

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL TEKİRDAĞ’IN EN GENÇ YAZARI EDA NUR IŞIKSAL’IN İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILIM SAĞLADI

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 17 Ağustos 2021 Salı günü saat 16.00’da 15 Temmuz Demokrasi Parkı’nda ‘’İlk’’ adlı eserini okur severler ile buluşturan Tekirdağ’ın En Genç Yazarı Eda Nur Işıksal’ın İmza Günü Etkinliğine katılım sağladı.

MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL TEKİRDAĞ’IN EN GENÇ YAZARI EDA NUR IŞIKSAL’IN İMZA GÜNÜ ETKİNLİĞİNE KATILIM SAĞLADI

İmza günü etkinliğine; CHP Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Nazif Balcı, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Tekirdağ’ın En Genç Yazarı Eda Nur Işıksal, imza günü etkinliğinde ‘’İlk’’ adlı eseri hakkında katılımcılara detaylı bilgiler verdi.

Tekirdağ’mızın en genç yazarını ilçemizde görmekten mutluluk duyduğunu belirten Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, genç yazar Eda Nur Işıksal’a çalışmalarında başarılar dileyerek, plaket takdim etti.

Genç Yazar Eda Nur Işıksal, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a ve katılımcılara kitabını imzalayarak takdim etti.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, Tekirdağ’ın En Genç Yazarı Eda Nur Işıksal’ın bugün Malkara’da olmasında katkıları olan Demirhan Madencilik Firma yetkilisi Oktay Bakırhan’a teşekkür ederek, plaket takdim etti.