Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 23-03-2017 15:30   Güncelleme : 23-03-2017 15:30
Abone ol

Malkara Taekwondo Spor Kulübü Sporcularından Başkan Yurdakul’a Ziyaret

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Taekwondo Turnuvasında dereceye giren Malkara Taekwondo Spor Kulübü sporcuları, 23 Mart 2017 Perşembe günü saat 14.00’de Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a başkanlık makamında ziyarette bulundular.

Malkara Taekwondo Spor Kulübü Sporcularından Başkan Yurdakul’a Ziyaret

Gerçekleştirilen ziyarete; Malkara İlçe Spor Müdürü Barış, Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörleri Hüsnü Çal, Mustafa Vural ve Hasan Türkoğlu yer aldı.

Ziyarette Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul;” Genç arkadaşlarımıza Malkara’nın adını değişik platformlarda ön plana çıkardıkları için teşekkür ediyoruz. Umuyorum ki spor hayatlarına devam ederler ve uluslararası düzeyde de başarıları bize tattırırlar. Biz ne zaman ihtiyaç olursa gençlerimizin yanındayız.” dedi.

18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Taekwondo Turnuvasında dereceye giren sporcular; 33 Kg Minik Bayan Kategorisinde birinci İrem Vural,  45 Kg Minik Bayan Kategorisinde ikinci Sude Çelik, 33 Kg Minik Erkek Kategorisinde üçüncü Berkay Kurt ve 37 Kg Yıldız Erkek Kategorisinde üçüncü Berkant Uysal’a Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul hediye takdim etti. 

Malkara İlçe Spor Müdürü Barış, Malkara Taekwondo Spor Kulübü Antrenörleri Hüsnü Çal, Mustafa Vural ve Hasan Türkoğlu, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’a vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.