Siyaset
Giriş Tarihi : 15-12-2019 18:47
Abone ol

Mehmet Arslan CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıkladı

5 Ocak 2020 Pazar günü yapılacak olan CHP Beşiktaş İlçe kongresinde başkanlığa adaylığını açıklayan Mehmet Arslan 'a Yoğun İlgi.

Mehmet Arslan CHP Beşiktaş İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıkladı

Bugün CHP Beşiktaş İlçe Örgütü’ne giden Mehmet Arslan 05 Ocak 2020 Pazar Günü Yapılacak olağan Kongrede İlçe Başkan Adayı Olduğunu açıkladı .

 Beşiktaş'ın Tecrübeli Siyaset İnsanı Mehmet Arslan göz dolduran bir açıklama ile partisi CHP'den Beşiktaş İlçe Başkan Adayığını Açıkladı . 5 Ocak 2020 Pazar Günü Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Beşiktaş İlçe Örgütünün olağan Kongresi Yapılacak .

MEHMET ARSLAN KIMDIR?

Mehmet Arslan, 2 Eylül 1975 yılında Beşiktaş'ta doğdu. Aslen Sivas'ın Akıncılar ilçesi İkizyurt Aziz köyündendir. Gayrimenkul işi ile uğraşmaktadır. 39 yıldır Beşiktaş İlçesi Dikilitaş mahallesinde ikamet eden Arslan, evli ve iki çocuk babasıdır.

SİYASİ HAYATI 

Siyasi hayatına Beşiktaş Gençlik Kollarında başlayan Mehmet Arslan, 2002-2004 ylları arasında CHP Beşiktaş İlçe Başkan Yardımcılıığı görevinde bulunmuştur. 2004-2014 yılları arasında Büyükşehir Belediye Meclis Üyeli ile Beşiktaş Belediye Meclis Üyeliği görevinde bulunmuştur. Görev süresi boyunca Beşiktaş kentinin yararına bir çok kararın alınmasında katkı sunarak, Beşiktaş halkının gönlünde saygın bir konuma gelmiştir. CHP İstanbul il başkan yardımcısı olarak görev aldı .2007 yılından bugüne Beşiktaş Cem evi Kurucu Başkanlığı görevini yerine getiren Mehmet Arslan, aynı zamanda Sivas Platformu kurucularından olup, Sivas Vadi Fedarasyonu'nda iki dönem yöneticilik yapmıştır. Kendi köyü olan Aziz köy Derneği Başkanlığını 8 yıl yürütmüştür. Yaşadığı semtin kulübü olan Dikilitaş Spor Kulübü'nde bir dönem yöneticilik yapmıştır.2019 CHP Beşiktaş Belediye Başkan Aday Adayı .