Siyaset
Giriş Tarihi : 18-09-2018 11:19   Güncelleme : 18-09-2018 12:50

Milletvekili Gürer ,CHP’nin Çözüm Önerilerini Anlattı

Gürer: 'AKP’nin yarattığı krizi CHP’nin reçetesi çözer'

Milletvekili Gürer ,CHP’nin Çözüm Önerilerini Anlattı

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun görevlendirmesiyle, Türkiye’de artan ekonomik sorunlarla ilgili CHP’nin çözüm önerilerini anlatmak üzere Kırklareli’ne gitti. 

İlk gün Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde, sivil toplum kuruluşları, meslek odaları ve sendikaları ziyaret eden Gürer, CHP’nin ‘ekonomik kriz reçetesini’ anlattı.  Gürer, ekonomideki sorunların aşılması için ilk önce sorunların doğru tespit edilmesi gerektiğini belirtti. 
 

KILIÇDAROĞLU’NUN GEÖREVLENDİRDİĞİ VEKİLLER SAHAYA İNDİ 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, ekonomik sorunların çözümüne yönelik eylem planının halka anlatılması için verdiği talimat doğrultusunda görevlendirdiği milletvekilleri sahaya indi. Bu kapsamda CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer de Kırklareli’ne gitti. Milletvekili ve parti yöneticilerinden oluşan heyetle Lüleburgaz ve Babaeski ilçelerinde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Gürer, CHP’nin ekonomik gelişmelerle ilgili çözüm önerilerini anlattı. 


GÜRER LÜLEBURGAZDA

CHP Milletvekili Ömer Fethi Gürer’in Kırklareli’ndeki ilk durağı Lüleburgaz ilçesi oldu. Gürer, Kırklareli Milletvekili Turani Kayan, CHP Kırklareli il yönetim kurulu üyeleri Binnur Güdüceler, Şerife Kaya, Turan Derici, Hakan Dedeoğlu, Osman Gönül, Lüleburgaz ilçe başkanı Bülent Metin, Başkan Yardımcıları Sadettin Kızmaz,  İsmail Buğut ve eski İlçe Başkanı Özgür Kaya’dan oluşan heyetle birlikte Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli’yi ziyaret etti.  Ömer Fethi Gürer, ziyaret sırasında Türkiye’deki ekonomik tablodan bahsederek, partisinin bu olumsuzlukları önleyecek çözüm önerilerini sıraladı. CHPli belediyelerin başarılı çalışmalar yaptığını ve belediyeciliğin Sosyal Demokrat anlayışla halkın sorunlarına çözüm ürettiğini belirtti. 

AdminAdmin