Galatasaray'ın Dünya Kupası planı ortaya çıktı!

Galatasaray’da hedef Dünya Kupası arasına kadar olan süreçte oynanacak 3 maça çevrildi. Okan Buruk ve ekibi bu 3 maçlık süre zarfında 9 puan toplamak istiyor.

SPOR - 28-10-2022 09:49

Galatasaray'ın Dünya Kupası planı ortaya çıktı!

ARADAN DAHA GÜÇLÜ DÖNMEK AMAÇLANIYOR

Böylece Dünya Kupası sonrası yeniden başlayacak lig yarışında daha güçlü olunması amaçlıyor. Teknik direktör Okan Buruk ve yardımcıları tüm hesaplarını buna göre yapıyor.

<p><strong>SÜREKLİ TOPLANTI DÜZENLİYORLAR</strong></p>
<p>Florya’da bütün planlamalar bu yönde yapılırken oyuncuların da kendi aralarında sürekli toplantılar düzenledikleri öğrenildi. Fernando Muslera ve Bafetimbi Gomis gibi takımdaki tecrübeli isimlerin bu toplantılara liderlik ettikleri belirtildi.</p>

SÜREKLİ TOPLANTI DÜZENLİYORLAR

Florya’da bütün planlamalar bu yönde yapılırken oyuncuların da kendi aralarında sürekli toplantılar düzenledikleri öğrenildi. Fernando Muslera ve Bafetimbi Gomis gibi takımdaki tecrübeli isimlerin bu toplantılara liderlik ettikleri belirtildi.

<p><strong>İSTANBUL AVANTAJI</strong></p>
<p>Ayrıca Dünya Kupası’na kadar kalan sürede oynanacak 3 maçın da İstanbul’da olması bir diğer avantaj oldu. Lig maçları için İstanbul dışına seyahat yapmayacak olan Galatasaray’da doğrudan zirve rakipleri Beşiktaş ve Başakşehir’e alınacak galibiyetin puan kadar psikolojik bir üstünlük sağlayacağı da vurgulandı.</p>

İSTANBUL AVANTAJI

Ayrıca Dünya Kupası’na kadar kalan sürede oynanacak 3 maçın da İstanbul’da olması bir diğer avantaj oldu. Lig maçları için İstanbul dışına seyahat yapmayacak olan Galatasaray’da doğrudan zirve rakipleri Beşiktaş ve Başakşehir’e alınacak galibiyetin puan kadar psikolojik bir üstünlük sağlayacağı da vurgulandı.

CUMHURİYET

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Edremit Belediyesi Kadın Basketbol Takımı'ndan Üst Üste 6'ncı Galibiyet

Edremit Belediyesi Kadın Basketbol Takımı'ndan Üst Üste 6'ncı Galibiyet

13-03-2023 - SPOR

PDFK'dan Bursaspor'a 9 Maç Ceza

PDFK'dan Bursaspor'a 9 Maç Ceza

10-03-2023 - SPOR