Mp3 indir dur

Kırsal Mahallelerimizde Onarılmamış Ve Yapılmamış Yolumuz Kalmayacak

Malkara Belediye Başkanlığı tarafından, ihale kayıt numarası 2021/381776 olan Parke Taş ve Belediye Bordürü Döşenmesi İşine Ait ihale ilanı Malkara Belediyesi tarafından yayınlandı.

Çevre - 14-07-2021 11:07

Kırsal Mahallelerimizde Onarılmamış Ve Yapılmamış Yolumuz Kalmayacak

Yapılacak olan ihale ile ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Kırsal mahallelerimizde Malkara Belediyesi olarak hizmetlerimizde hemşehrilerimize layık olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Köyden mahalleye dönüşen kırsal mahallelerimizde Malkara Belediyesi sorumluluk alanı içerisinde bulunan yerlere her türlü hizmeti götürmek için çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ekiplerimiz mahallelerimizi tek tek dolaşarak eksiklikleri tespit etti. Biz de bu liste doğrultusunda aciliyet durumuna göre hizmet ulaştıracağız.

Kırsal mahallelerimizde parke taş eksik olan yollarımızı tamamlamak amacıyla yayınlamış olduğumuz ihale süresi 27 Temmuz 2021 Salı günü son bulacak. İhaleye göre 28 kırsal mahallemizde toplam 46.000 m² parke taş çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Yapmış olduğumuz ihalenin yasal süreçlerinin tamamlanmasının ardından ivedi olarak ihtiyaç duyulan kırsal mahallelerimizde çalışmalarımız başlayacak.

İhalenin sözleşmesi imzalandıktan sonra 5 iş günü içinde de yer teslimini yapacağız. Yer tesliminin ardından 150 takvim günü içinde işimiz tamamlanmış olacak. Malkara Belediyesi olarak merkez ve kırsal mahalle ayrımı yapmadan tüm hemşehrilerimizin refahı için çalışmalarımıza dur durak demeden devam edeceğiz. Söz verdik, sözümüzün arkasındayız. Malkara'da onarılmamış ve yapılmamış yolumuz kalmayacak." diyerek düşüncelerini belirtti.

Neler Söylendi?
DİĞER HABERLER
Eğirdir Gölü ve havzası Meclis gündeminde: Yok olacak!

Eğirdir Gölü ve havzası Meclis gündeminde: Yok olacak!

13-09-2021 - Çevre

Bayram Öncesi İlaçlama Seferberliği

Bayram Öncesi İlaçlama Seferberliği

16-07-2021 - Çevre