Gündem
Giriş Tarihi : 23-03-2016 15:40   Güncelleme : 23-03-2016 15:40
Abone ol

Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 7’nci yılında kabri başında anılacak

ANKARA - Büyük Birlik Partisi (BBP), merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefatının 7’nci yılında kabri başında anacak

Muhsin Yazıcıoğlu vefatının 7’nci yılında kabri başında anılacak
ANKARA - Büyük Birlik Partisi (BBP), merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefatının 7’nci yılında kabri başında anacak.

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkan Yardımcısı İlker Kayalıoğlu, merhum Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun vefatının 7’nci yılında ‘anma ve anlama’ günü ile ilgili program hakkında bilgi verdi.

Yazıcıoğlu’nun 7 yıl önce vefat ettiğini aktaran Kayalıoğlu, acısının hiç dinmediğini dile getirdi. BBP Genel Başkan Yardımcısı, “Bize düşen O’nun yolunda gitmek, O’nun davasına sahip çıkmak, O’nun ülkü ve ideallerini gerçekleştirmektir. Yalnızlaştırılmaya çalışsak da şehadet sürecini takip etmek, O’na ve davasına sadakat göstermektir. Tıpkı O’nun gibi haksız bir davada kalabalıklarla yürümek yerine, haklı bir davada tek yürümektir. Bir ölür bin diriliriz diyebilmektir.” ifadelerini kullandı.

“25 Mart saat 10.30’da, Tacettin Sultan Dergahı'nda, Muhsin Başkanımızın kabri başında, anma ve anlama programı gerçekleştirilecektir.” diyen Kayalıoğlu, tüm sevenlerini anma programına davet etti.
Cihan