Gündem
Giriş Tarihi : 15-11-2021 10:24   Güncelleme : 15-11-2021 10:24
Abone ol

Mustafa Sarıgül'ü çıldırtan soru: Ellerini masaya vurdu ve...

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Beyaz TV'de sunucunun kendisine yönelttiği soru karşısında çok sinirlendi.

Mustafa Sarıgül'ü çıldırtan soru: Ellerini masaya vurdu ve...

Gerçek Gündem

Beyaz TV'de Melissa Bağcı'nın hazırlayıp sunduğu Akılda Kalsın programına konuk olan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisiyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı.

ELLERİNİ MASAYA VURDU

Sarıgül, ABD'den para alan muhalefet partisi konusunda ise sinirlerine hakim olamayarak ellerini masaya vurdu.

"KİMSE ÇIKIP SÖYLESİN"

 Melissa Bağcı'nın "ABD Başkanı Biden'den para alan muhalefet partisi var iddiasında bulundunuz, bu parti kim?" şeklindeki sorusuna sinirlenen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "ABD Başkanı Biden bir açıklama yaptı. İktidarın değişmesi için muhalefet partilerine destek vermek lazım. Kusura bakmayın bunu Erzincanlı Sarıgül söylemedi. Bunu söyleyen ABD Başkanı. Siz ABD başkanından hesap sormuyorsunuz, benden hesap soruyorsunuz" şeklinde tepki gösterdi.

Konu hakkındaki açıklamalarına devam eden Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Burada yapılması gereken, muhalefet partilerine çağrıda bulunularak, ‘Bu ABD kimi işaret ettiyse lütfen söylesin’ denilmesi lazım. Ama TDP, Amerika'dan hesap soracak. Biz ABD'den para alan bir parti değiliz, hangi parti destek alıyorsa çıksın söylesin" ifadesini kullandı.