Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 03-03-2017 15:23   Güncelleme : 03-03-2017 15:32
Abone ol

Nazilli Belediyesi yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Zafer Mahallesi Şehit Bülent Taşkıran Bulvarı ile bağlantılı 28 Sokak üzerindeki 900 metrekarelik yola parke taşı kaplayacak.

Nazilli Belediyesi yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor

Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ne bağlı ekipler Zafer Mahallesi Şehit Bülent Taşkıran Bulvarı ile bağlantılı 28 Sokakta yol düzenleme çalışmalarına başladı.

900 metrekarelik mevcut yol üzerinde Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne ait iş makineleri ile öncelikle deforme olan asfaltı kazınarak stabilizesi yapıldı. Hemen ardından kenar bordürleri döşenen yolun kilitli parke taşı kaplama çalışmalarına başlandı.


Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık'ın rutin olarak mahallelere yaptığı ziyaretleri sırasında kendisinin de bizzat tespitini yaptığı ve yol düzenleme çalışmaları programı kapsamında düzenlemesi yapılan 28 sokaktaki yolun en kısa süreçte tamamlanarak hizmete sunulacağı ifade ederek; "Yeni yaptığımız ya da yenilediğimiz yollarımıza daha çok kilitli parke taşı döşemeyi tercih ediyoruz. Bu halkında beğenisini topluyor. Çükü asfalta göre daha kullanışlı olan parke taşı sayesinde hem sürücüler hem de yayalar çok daha rahat ediyor. Neredeyse tüm mahallelerimizde yol yenileme ve yeni yol açma çalışmalarımız sürüyor . Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz gereken önem ve özen ile şehrimize ve mahallelerimize modern yolları kazandırmaya devam ediyor" dedi.