Gündem
Giriş Tarihi : 25-08-2020 10:14   Güncelleme : 25-08-2020 10:14
Abone ol

Nihat Hatipoğlu koronavirüse yakalandı!

Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu’nun koronavirüse yakalandığı iddia edildi. Gazeteci-Yazar Sevda Türküsev sosyal medya hesabından durumu doğrularken, Hatipoğlu’nun sosyal medaya hesabından kafa karıştıran açıklamalar yapıldı.

Nihat Hatipoğlu koronavirüse yakalandı!

Hatipoğlu’nun ciğerlerinde bir sorun olduğu için tedavi gördüğü açıklandı.

Nihat Hatipoğlu ile ilgili sosyal medyada koronavirüs olduğuna dair iddialar ortaya atıldı. İddialar ardından Nihat Hatipoğlu'nun sosyal medya hesabından ise bir paylaşım yapıldı

Nihat Hatipoğlu'nun resmi Facebook hesabından yapılan paylaşımda “Dostlar rahatsızım. Tedavi devam ediyor. Özel dua istiyorum bu akşam” ve “Ya şafi Hocamız tedavi görüyor. Duanızı rica ediyoruz.” açıklamasına yer yerildi. Covid-19'a yakalandığı iddia edilen Nihat Hatipoğlu'nun ciğerleriyle ilgili bir sorun yaşadığı öğrenildi.

Onlarca kullanıcının Hatipoğlu’nun koronavirüs olduğuna dair paylaşımlar yapmasının ardından Hatipoğlu’nun asistanı haberler.com'a bir açıklama yaptı.

Hatipoğlu’nun asistanı konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Nihat Hoca’nın ciğerlerinde bir sorun vardı. Korona şüphesiyle test yapıldı. Yapılan testte Nihat Hoca’nın testi negatif çıktı. Kendisi şuanda evinde. Önümüzdeki günlerde bir test daha yapılacak. Kendisi sevenlerinin duasını bekliyor” dedi.

SEVDA TÜRKÜSEV’DAN KAFA KARIŞTIRAN AÇIKLAMA

Öte yandan  Gazeteci-Yazar Sevda Türküsev sosyal medya hesabından "Nihat Hatipoğlu hocanın test sonucu pozitif çıkmış. Eşi ile görüştüm, çok şükür evde karantinadalar ağır bir durum yok. Allah şifa versin, çok geçmiş olsun." dedi.