Gündem
Giriş Tarihi : 11-03-2022 10:45

Onlarca uçuş iptal edildi: İşte Pegasus ve THY'nin iptal edilen tüm seferleri

Kar yağışı açıklamalarından sonra İptal edilen uçuş seferleri THY ve Pegasus'un açıklamaları ile belli oldu.

Onlarca uçuş iptal edildi: İşte Pegasus ve THY'nin iptal edilen tüm seferleri

Sabiha Gökçen Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komitesi kararları ile Yaşanabilecek olumsuzluklara karşı önlem alan THY ve Pegasus 11 Mart tarihlerinde iptal edilen uçuşları internet sayfalarında açıkladı. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda iptal edilen uçak seferleri ile ilgili THY'den gelen açıklamada, değişiklik veya iade işlemlerinin tamamlanacağı belirtildi.

İstanbul Havalimanı merkezli iptal edilen seferler için tıklayın 

Sabiha Gökçen merkezli iptal edilen seferler için tıklayın 

PEGASUS'TAN 11 MART UÇAK SEFER İPTALİ AÇIKLAMASI

Pegasus'tan yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı;

10-11-12 Mart 2022 Tarihli Olumsuz Hava Koşulları Sebebiyle İptal Olan Seferlerimiz

"Değerli misafirlerimiz,

Sabiha Gökçen Havalimanı Meteorolojik Acil Durum Komitesi kararıyla, beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle aşağıdaki uçuşlarımız iptal edilmiştir.

Ücretsiz bilet değişikliği veya iptali yapmak isterseniz; https://www.flypgs.com/bilet-islemleri ve mobil uygulamamız aracılığıyla ya da çağrı merkezimiz üzerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz."

Pegasus'un iptal edilen seferleri için tıklayın 

İstanbul'dan tüm yolcu otobüslerinin çıkışı durduruldu!

Eğitime kar engeli: Hangi illerde okullar tatil edildi?

THY'DEN PEŞ PEŞE SEFER İPTALLERİ

TÜRK Hava Yolları (THY), İstanbul'da etkili olması beklenen kar yağışı nedeniyle 10-11-12 Mart'ta İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı'nda bazı seferlerini iptal etti.

THY'den yapılan açıklama şöyle oldu:

"Değerli yolcularımız, 

İstanbul’da yaşanan hava muhalefeti nedeniyle, 10-11-12 Mart 2022 tarihli İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı uçuşlarımızda iptaller yaşanmaktadır. Uçuşlarınız ile ilgili güncel bilgiye uçuş sorgulama ekranlarımız üzerinden; uçuş numaranızı veya parkurunuzu girerek ulaşabilir, iade, değişiklik veya açığa alma gibi haklarınızı yine aynı sayfadan öğrenebilirsiniz.

Seferi iptal olan yolcularımız uçuş saatine kadar web sitemiz, mobil uygulamamız, çağrı merkezimiz ve biletin düzenlendiği acente üzerinden değişiklik veya iade işlemlerini tamamlayabilirler.

Uçuş saati geçen yolcularımız değişiklik veya iade işlemleri için +90 850 333 0 849 numaralı çağrı merkezimizle iletişime geçebilirler.

Anlayışınız için teşekkür ederiz."

THY'nin iptal edilen seferlerine ulaşmak için tıklayın 

GERÇEK GÜNDEM

AdminAdmin