Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 13-05-2021 13:45   Güncelleme : 13-05-2021 13:45
Abone ol

Rıza Akpolat: Beşiktaş'ta ihtiyacı olan tüm komşularımızın yanındayız

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, komşularının Ramazan Bayramı’nı yayınladığı bir video mesajla kutladı.

Rıza Akpolat: Beşiktaş'ta ihtiyacı olan tüm komşularımızın yanındayız

Akpolat mesajında bu yıl yine bayram coşkusunu pandemi koşullarında karşıladıklarını ifade ederek, Beşiktaş’ta ihtiyacı olan tüm komşularının yanında olduklarını vurguladı.

Koronavirüsle geçen bir yılın ardından geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlar bayramı pandemi koşullarında evlerinde kutlayacak. Bu nedenle Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat vatandaşların Ramazan Bayramı’nı yayınladığı bir video ile kutladı.

‘’BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ OLARAK HER İHTİYAÇLARINDA KOMŞULARIMIZIN YANINDA OLACAĞIZ’’

Başkan Akpolat mesajında şu ifadeleri kullandı.  ‘’Değerli komşularım bu yıl Ramazan Bayramı’nı yine pandemi koşullarında karşılıyoruz. Sevdiklerimizle, büyüklerimizle bir arada olamıyoruz. Aynı sofralarda buluşamıyoruz ama gönül birlikteliğimiz sürüyor. Pandemiye karşı verdiğimiz topyekün mücadele çok zorlu geçen bir yıldan sonra aşılamanın başlamasıyla bu ayrılığın daha fazla uzamayacağına, bayramlarımızı yeniden birlikte ve coşkuyla kutlayacağımıza inancım tam. Bu süreçte canla başla çalışmaya, ilçemizde yardımlaşma ve dayanışmayı büyütmeye devam edeceğiz. Beşiktaş Belediyesi olarak her ihtiyaçlarında komşularımızın yanında olacağız. Ortak çabayla bu zor günleri geride bırakacağız. Ramazan Bayramı’nızı kutluyor, size ve sevdiklerinize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.’’