Gündem
Giriş Tarihi : 01-04-2016 17:35   Güncelleme : 01-04-2016 17:35
Abone ol

Şehit Gökhan Alıcı, arkasında 2 aylık bebeğini bıraktı

GAZİANTEP - Nusaybin’de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Alıcı, memleketi Gaziantep'in İslahiye ilçesinde toprağa verildi

Şehit Gökhan Alıcı, arkasında 2 aylık bebeğini bıraktı
GAZİANTEP - Nusaybin’de terör örgütü PKK'ya yönelik operasyonda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Alıcı, memleketi Gaziantep'in İslahiye ilçesinde toprağa verildi.

Yeşilyurt Mahallesi’nde ikindi namazını müteakip kılanan cenaze namazına protokol, akrabaları ve mahalle sakinleri katıldı. Cenaze töreninde Şehit Gökhan Alıcı’nın eşi ve kardeşleri Onur ile Mehmet Alıcı gözyaşlarına hakim olamadı. İki ay önce dünyaya gelen kızı Hatice’nin, Şehit Gökhan Alıcı’nın tabutuna yakınları tarafından bırakılması yürekleri burktu. Şehit Alıcı’nın Kardeşleri ve eşi de uzun süre tabuta sarılıp ağladı.

Bu arada, Nusaybin’de meydana gelen patlamada yaralanan Gökhan Alıcı’nın asker arkadaşı da Alıcı’yı son yolculuğunda yalnız bırakmadı. Cenaze namazının ardından dualar eşliğinde Şehit Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Alıcı, Yeşilyurt Mahallesi’ndeki mezarlıkta dualar eşliğinde defnedildi. Gaziantep doğumlu Şehit Jandarma Uzman Çavuş Gökhan Alıcı'nın ailesinin uzun süredir İstanbul'da yaşadığı öğrenildi.
Cihan [gallery ids="35271,35272,35273,35274,35275,35276"]