Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 14-03-2021 18:48   Güncelleme : 14-03-2021 18:48
Abone ol

'Selam chat'

Mansur Yavaş: "Geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch'deyim"

'Selam chat'

Mansur Yavaş, sosyal medya hesabından  'Selam chat' başlığı ile yaptığı paylaşımda, Twich kanalı açtığını duyurdu.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Yavaş, paylaşımında, daha önce bir Twitch yayımcısının, "Başkanım yok mu Twitch yayıncılığınız peki?" sorusunu "Var" şeklinde cevaplandırarak, videoda şunları kaydetti:

"Selam chat. Ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch'deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum. Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch'deyim. Sizinle beraber birçok ya yayın yapacak, yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara'da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık. Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara'yı gelin. Birlikte oluşturalım."

Bu arada Yavaş, videodaki konuşmasının aralarında “eserlerine ait görüntülerin kullanıldığı, @Bkmonline, Cem Yılmaz, Pelin Baynazoğlu, Kemalcan Parlak ve Ferit Karakaya'ya” teşekkürlerini de iletti. 

Ajans Bizim