Gündem
Giriş Tarihi : 28-06-2021 11:44   Güncelleme : 28-06-2021 11:44
Abone ol

SEM’den Bodrum’a Yeni Ofis: SEM; Müşterileri, İş Ortakları ve Çalışanları ile Bodrum’da Buluşacak

Sektörde ilklerin adresi ve dijital pazarlama alanının lider kuruluşu SEM, bir yeniliğe daha imza attı. SEM, Türkiye’nin tatil merkezi Bodrum’da yeni binasını hizmete açtı. SEMBodrum, çalışanlarına hem dinlenme hem de çalışma fırsatını aynı anda sunacak. Sunduğu bu imkan ile yine sosyal bir şirket olduğunu kanıtlayan SEM, yeni rotasında çalışanlarıyla buluşmak için sabırsızlanıyor!

SEM’den Bodrum’a Yeni Ofis: SEM; Müşterileri, İş Ortakları ve Çalışanları ile Bodrum’da Buluşacak

Dijital pazarlama alanında Türkiye’nin lider kuruluşu SEM, sektörde bir ilke imza attı. SEM, uzaktan çalışmanın kalıcı hale geldiği, yaz tatili için büyük şehirlerden de kaçışın başladığı günlerde Bodrum’a muhteşem bir ofis açtı. Hem işini yapıp hem de dinlenmek isteyen çalışanlarını ve müşterilerini Bodrum’da iki katlı, deniz manzaralı, geniş bahçeli çalışma ofislerinde ağırlayacak olan SEM, 2021 toplantı planlarını ve SEMBodrum’a özel hazırladığı rezervasyon takvimini hazırladı. Dört aylık yoğun bir çalışmanın ardından açılan SEMBodrum, ferah binası, ilçeye hâkim yapısı ve hem iş hem de dinlenme için tasarlanan mimarisiyle dikkat çekiyor. Sosyal medya hesaplarından paylaştığı duyuru videosuyla büyük bir ses getiren SEM, çalışanlarını ve iş ortaklarını bir hayli heyecanlandırmış görünüyor.

Yeni başarılara burada imza atılacak!

Yoğun bir tempoda geçen Covid-19 salgın döneminde uzaktan ve ofisten gerçekleşen çalışma sürecinin ardından SEM çalışanları, SEMBodrum’da hem dijital pazarlama alanındaki liderlik için mesai harcayacak, hem de yılın her döneminde dinlenme fırsatı yakalayacak. SEMBodrum her hafta 4’er kişilik ekiplerin konaklayabileceği, 8 kişilik çalışma alanı ile de bölgede yaşayan SEM’lilerin çalışabilmesi için tasarlandı. 365 gün açık olacak olan ofis her ziyaretin ardından profesyonel ekiplerce temizlenecek ve dezenfekte edilecek. Çalışanlarını yeni ofisine sabırsızlıkla bekleyen SEM, rezervasyon sistemine göre şimdiden ciddi bir talep ile karşılaştıklarını belirtti.

Yeni normale Bodrum’dan merhaba

SEM’den konuya ilişkin yapılan açıklamada SEM Yönetim Kurulu Başkanı Ali Yılmaz “Çalışma hayatı Covid-19’da büyük bir sınavdan geçti. Hepimiz uzaktan çalışmak zorunda kaldık ve bu duruma uyum sağlamaya çabaladık. Şimdi ofislere yeniden dönüş döneminde biz de hem çalışma hem de yeni normale uyum sağlama sürecinde bir farklılık oluşturmak istedik” dedi. SEM Genel Müdürü İhsan Ceyhan Solak ise “Bu noktada hem müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın hem de SEM çalışanlarının iş ile tatili bir arada yürütebilecekleri Bodrum’da bir ofis ve yaşam alanı açmaya karar verdik. Hızlıca planlarımızı oluşturup, kararımızı uygulamaya aldık. Hayata geçen çalışmamızdan müşterilerimiz/iş ortaklarımız ve çalışanlarımız oldukça mutlu oldular” dedi. SEM’in Genel Müdür Yardımcısı Alper Cengiz ise “Günümüz, çalışma dünyasının artık daha ferah ve verimliliği arttıran alanlarda oluşmasını zorunlu kılıyor. Bodrum gibi önemli bir lokasyonu seçerek, biz de bu noktada güzel bir adım atmış olduk” dedi. Son olarak, SEM IK Direktörü Benan Özkan “Sektörde bir ilk olmanın heyecanını yaşıyor ve tüm tecrübelerimizi paylaşmaya hazır olduğumuzu belirtmek istiyorum” diyerek heyecanını paylaştı.

 

SEM Hakkında

2007 yılında Türkiye'nin ilk Arama Motoru Pazarlama Ajansı olarak kurulan SEM, bugün dijital pazarlama sektörüne yön veren lider Performans Pazarlama Ajansı olarak yoluna devam etmektedir. SEM, 2014 yılından bu yana, Almanya’da açık hava ve online reklamcılığın küresel oyuncularından Ströer SE & Co. KGaA çatısı altında varlığını sürdürmektedir. 14 yıllık tecrübesi ve 110 kişilik kadrosuyla, teknolojiyi ve veri odaklı strateji inşa etmeyi işinin merkezine koyarak Dijital Pazarlama alanında var olmak ve varlığını büyütmek isteyen farklı sektörlerden ulusal ve uluslararası onlarca şirkete stratejik danışmanlık vermektedir. Markaların kullanıcılarına erişebileceği Dijital Reklam, Arama Motoru Optimizasyonu ve Veri Analizi alanında Google, Facebook, Oracle gibi yirminin üzerinde iş ortağı ve teknoloji sağlayıcısıyla birlikte çalışan SEM, markaların teknolojiden ve veriden faydalanarak hedef kitlelerine en etkili yolla ulaşmalarını, en doğru mesajı en doğru zamanda vermelerini sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için:

Berke Uzer

PIAR İletişim

berke.uzer@piariletisim.com

www.piariletisim.com

Selin Oran
Medya İlişkilerinden Sorumlu Ajans Başkanı
PİAR İLETİŞİM VE HALKLA İLİŞKİLER A.Ş.

Tel: 0 (216) 266 57 72
Cep: 0533 328 9098
E-posta: selin.oran@piariletisim.com