Spor
Giriş Tarihi : 11-04-2016 16:35   Güncelleme : 11-04-2016 16:35
Abone ol

Seyfullah Karadeniz'i, milli takım kampına Başkan Dinç uğurladı

ÇANKIRI - Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, milli güreşçi işitme engelli Seyfullah Karadeniz'i şampiyonaya yolcu etti

Seyfullah Karadeniz'i, milli takım kampına Başkan Dinç uğurladı
ÇANKIRI - Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, milli güreşçi işitme engelli Seyfullah Karadeniz'i şampiyonaya yolcu etti.

Belediye Başkanı İrfan Dinç, Çankırı Belediyesi Gençlikspor Kulübü işitme engelli sporcu, milli güreşçi Seyfullah Karadeniz'i, 5 - 11 Mayıs 2016 tarihleri arasında İran'ın başkenti Tahran'da düzenlenecek olan dünya şampiyonası için milli takım kampına uğurladı.

Başkan Dinç, milli sporcudan üstün başarılar beklediklerini belirterek, "Seyfullah kardeşimizin daha önceki başarıları hepimizi gururlandırdı. Ben inanıyorum ki İran'da düzenlenecek olan şampiyonada da en iyi şekilde mücadele vererek, bizlere bir kez daha aynı gurur tablosunu yaşatacak ve ay yıldızlı bayrağımızı bir kez daha göndere çektirecektir. Kamp dönemi boyunca sporcumuz çalışmalarına devam edecek ve mindere çok güçlü bir şekilde çıkacak. Gençlikspor Kulübümüzün gururu milli güreşçimize müsabakalarında başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun." ifadelerini kullandı.

Milli güreşçi Seyfullah Karadeniz ise desteklerinden dolayı Başkan Dinç'e teşekkür ederek, şampiyonada ay yıldızlı bayrağı göndere çektirmek için elinden gelen bütün gayreti göstereceğini söyledi.

Grekoromen stilde ülkemizi temsil edecek olan milli sporcu Seyfullah Karadeniz, 2015 yılında düzenlenen Avrupa şampiyonasında birinciliği elde ederek, altın madalyanın sahibi olmuştu.
Cihan