Kent Haberleri
Giriş Tarihi : 21-12-2021 16:44   Güncelleme : 21-12-2021 16:44
Abone ol

Sultanbeyli' de Adem Seyitoğlu Dur Durak Bilmiyor

İstanbul’un Sultanbeyli ilçesinde, CHP Belediye meclis Üyesi Adem Seyitoğlu dur durak bilmiyor.

Sultanbeyli' de Adem Seyitoğlu Dur Durak Bilmiyor

İstanbul'un Sultanbeyli ilçesinde, CHP Belediye meclis Üyesi Adem Seyitoğlu dur durak bilmiyor. 2019 yerel seçimlerinde uzun bir aradan sonra meclis üyesi çıkartan CHP’de Adem Seyitoğlu dikkatlerini üzerine çekmeye devam ediyor.

Adem Seyitoğlu’nun 2019 seçimlerinin üzerinden iki buçuk sene geçmesine rağmen Sultanbeyli’li komşuları ile sürekli bir arada olması dikkatleri üzerine çekiyor.

İBB Mezarlıklar Daire Başkanı Ayhan Koç'a danışmanlık yapan Adem Seyitoğlu, sık sık mahalle sakinleriyle bir araya gelerek istişare yaparken, vatandaşın işinin bir an önce yapılması için de çaba sarfediyor. 2019 yılı yerel seçimlerinde Sultanbeyli’de 3 ismin meclise girmesiyle iyi bir ivme yakaladıklarını söylen Seyitoğlu," Sultanbeyli'nin vizyonunu değiştirmek için çalışıyoruz. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun  destekleriyle Sultanbeyli yükselişe geçecektir. Ekip olarak elbirliğiyle çalışıyoruz.Her şey Sultanbeyli için" dedi.

CHP’li Seyitoğlu, İlçe Başkanı Özgür Erdem ve diğer meclis üyesi arkadaşlarımızla 2023 Genel Seçim ve 2024 yerel seçimlerinde Türkiye’de ve Sultanbeyli’de CHP bayrağını dalgalandırmak için yoğun çaba sarfettiklerini ve iktidarın yakın olduğunu söyledi.