Siyaset
Giriş Tarihi : 27-05-2019 09:53

Sultangazi CHP’den seçmen kaydı sorgulama hizmeti

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Sultangazi İlçe Başkanlığı 23 Haziran'da yenilenecek olan İstanbul büyükşehir seçiminde oy kullanacaklar için her Mahallede stant açarak e-Seçmen uygulamasını vatandaşlara hizmete vermeye başladı.

Sultangazi CHP’den seçmen kaydı sorgulama hizmeti

Sultangazi CHP’den 23 Haziran için tüm mahallerde seçmen kaydı sorgulama hizmeti.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP)  Sultangazi İlçe Başkanlığı 23 Haziran'da yenilenecek olan İstanbul büyükşehir seçiminde oy kullanacaklar için her Mahallede  stant açarak e-Seçmen uygulamasını  vatandaşlara hizmete vermeye başladı.

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP)  Sultangazi İlçe Başkanlığı  her mahallede açtığı stantlar ile  e-Seçmen uygulamasıyla seçmen kayıtlarına ulaşmak mümkün.
Sultangazi ilçeden sorumlu Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere ve CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz tüm stantlar gezerek vatandaşlara neden 23 Haziran’daki seçimin önemini anlatıp vatandaştan 16 milyonu adayı için oy istiyorlar.

CHP Sultangazi İlçe Başkanı Murat Poyraz Tüm sultangazili vatandaşları yarın düzenlenecek iftar programına davet etti. İftar Programına CHP milletvekilleri ve CHP’li Belediye Başkanları Katılacak.

Gerçek Gündem