Siyaset
Giriş Tarihi : 17-11-2017 12:28   Güncelleme : 17-11-2017 12:28
Abone ol

'Terör Bitecek' Diye Oy İsteyenler Şehit Ailelerinin Yüzüne Nasıl Bakıyor?'

Cumhuriyet Halk Partisi Mersin Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Prof. Dr. Aytuğ Atıcı TBMM Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada Mersinli şehit İsmail Hakkı Doğan’a rahmet dileyerek, “Terörü ve şehitlerin gelmesini bir türlü engelleyemeyen AKP Hükûmeti derhâl istifa etmelidir.” Dedi.

'Terör Bitecek' Diye Oy İsteyenler Şehit Ailelerinin Yüzüne Nasıl Bakıyor?'

CHP Mersin Milletvekili Aytuğ Atıcı konuşmasında; “Şehit ateşi bu kez de Mersin'e, Mezitli'nin Doğulu köyüne düştü. Ağrı'nın Eleşkirt ilçesi kırsalında PKK'lı teröristlerle girilen çatışmada uzman çavuş İsmail Hakkı Doğan'ı şehit verdik. Acımız büyüktür, sözün bittiği yerdeyiz. Şehidimize Allah'tan rahmet, ailesine sabır, milletimize başsağlığı diliyorum.” Dedi.

          “Referandumda "'Evet' deyin, terör bitecek." diyerek halkı aldatanlar acaba biraz utanıyor mu? Hangi yüzle şehit ailelerinin yüzüne bakıyorlar?” diye soran Atıcı, terörle mücadele konusunda Cumhuriyet Halk Partisinin önerileri acilen dikkate alınması gerektiğini belirterek, “Terörü ve şehitlerin gelmesini bir türlü engelleyemeyen AKP Hükûmeti derhâl istifa etmelidir.” Dedi.