Yerel Haberler
Giriş Tarihi : 27-05-2016 10:12   Güncelleme : 27-05-2016 10:40
Abone ol

TIR, gelin arabası oldu

Nevşehir’in Gülşehir ilçesinde uzun yıllar TIR şoförlüğü yapan Tamer Urgenç, hayatını birleştirdiği Esra Yalım’ı düğüne getirmek için aracını süsleyerek gelin arabası haline getirdi.

TIR, gelin arabası oldu

Damat Tamer Urgenç, Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yalıntaş köyünde hayatını birleştirdiği 25 yaşındaki Esra Yalım’ı baba evinden almak için, uzun yıllardan beri kullandığı TIR’ı süsleyerek gelin arabasına dönüştürdü. Urgenç, Yalıntaş köyünde kısa bir tur atarak Gülşehir ilçesindeki düğün salonuna geldi. Damat Urgenç’in TIR’ın üzerine yazdığı 'Üzülme annesi, kızın kalbimin bir tanesi' yazısı düğüne katılanların beğenisini topladı.

Bir gelin gibi süslenen TIR’da gelin ve damadı görenler büyük bir şaşkınlık yaşarken, Urgenç, böyle bir uygulama ile hayalini gerçekleştirdiğini anlattı. Aile yakınlarının alkışları arasında salona gelen Tamer-Esra Urgenç çifti, düğünde gönüllerince de eğlenme imkanı buldu. TIR’ı gelin arabası haline getirmenin bir hayali olduğunu belirten Tamer Urgenç, “Düğünümde böyle bir hayalim vardı,bunu da gerçekleştirdiğim için çok mutluyum.” dedi.

Gelin Esra Urgenç de, TIR’ın gelin arabası olacağını hiç düşünmediğini söyleyerek, bunun kendisi açısından da sürpriz olduğunu kaydetti.Cihan

CİHAN