Dünya
Giriş Tarihi : 06-07-2021 12:12   Güncelleme : 06-07-2021 12:12
Abone ol

Ukrayna: Güzellik yarışmasında aday sıkıntısı yaşanıyor

Miss Ukrayna yarışması için aranan koşulları taşıyan 25 aday bulunamadı. ''Miss Ukrayna'' güzellik yarışmasının organizatörleri aranan koşulları taşıyan aday bulmakta sıkıntı yaşıyor. Ukrayna basınında yer alan haberlere göre, güzellik yarışmasına katılmak için değişik kentlerden çok sayıda başvuru var, ancak aranan koşulları taşıyan aday sayısı çok az. Her şeyden önce adayın 17-28 yaş arasında ve bekar olması gerekiyor. Ayrıca hiçbir şekilde estetik operasyon ve implant yaptırmamış olması, vücutta dövme bulunmaması, saç uzatması yaptırmamış olması da koşullar arasında yer alıyor. Adayların özel hayatlarına yönelik bazı konular da çeşitli sosyal ağlar üzerinden sıkı bir kontrole tabi tutuluyor.

Ukrayna: Güzellik yarışmasında aday sıkıntısı yaşanıyor

Adaylarla yapılan görüşmelerde onların entelektüel düzeyleri de dikkate alınıyor kuşkusuz. 

Görüşmeler organizasyonun yöneticisi ve önceki güzellerde oluşan bir eleme jürisi önünde yapılıyor. Yarışmanın yönetmeni Veronika Shiptsova, görüşmelerde “Bazı entelektüel ve ahlaki değerlere ilişkin sorular soruyoruz ” diyor. 

Ukrayna'nın büyük kentlerinden yapılan başvurularda şu ana kadar aranan nitelikte 25 aday bulunamamış. 

''Miss Ukrayna'' ortakları arasına Amerikalı organizatörler de katılınca kurallar çok katı uygulanmaya başlanmış ve asla taviz verilmiyor. 

Ajans Bizim