Gündem
Giriş Tarihi : 10-03-2016 16:35   Güncelleme : 10-03-2016 16:35
Abone ol

Vali Şahin, Kağıthanelilerle buluştu

İSTANBUL - İstanbul Valisi Vasip Şahin, 'İstanbul Valiliği İlçe Buluşmaları' kapsamında Kâğıthaneliler ile bir araya geldi

Vali Şahin, Kağıthanelilerle buluştu
İSTANBUL - İstanbul Valisi Vasip Şahin, 'İstanbul Valiliği İlçe Buluşmaları' kapsamında Kâğıthaneliler ile bir araya geldi.

Kâğıthane Belediye Meclis Salonu'nda gerçekleşen toplantıya Vali Şahin'in yanı sıra Kâğıthane Kaymakamı Hasan Göç, Kâğıthane Belediye Başkanı Fazlı Kılıç, belediye meclisi grup başkanları, ilçe kurum müdürleri, STK temsilcileri, üniversite yöneticileri, kamu hastaneleri temsilcileri, özel hastane temsilcileri, spor kulüpleri temsilcileri, muhtarlar, okul müdürleri, okul aile birliği başkanları, oda ve meslek teşekkülleri ile öğrenci meclisi başkanları katıldı.

Vali Şahin, ilçe buluşmalarının önemine dikkat çekerek, "Bu toplantıları ilçelerle buluşalım; ilçedeki dertleri, sıkıntıları yerinde görelim; tespitleri burada yapalım ve ilçede yaşayan insanlardan ilk ağızdan görüş alalım diye yapıyoruz. Burada tespit ettiğimiz şikâyetleri, dilekleri, talepleri değerlendirerek gerçekçi plan projelerle hayata geçirelim istiyoruz. Bu toplantıların bir başka faydasını da il ve ilçenin buluşması, resmi görevlilerle sivil inisiyatif sahibi insanların ya da grupların buluşması noktasında gördük. Daha önceki ilçelerimizde arkadaşlar çok ciddi önemli tespitlerde bulundular, o tespitler bizim için aydınlatıcı ve yol gösterici oldu. Dolayısıyla Kâğıthane’nin de özel sıkıntılarını sizlerden dinleyip imkanlar ölçüsünde sıkıntıların giderilmesi yönünde çalışmalar yapmak için buradayız." şeklinde konuştu.

İstanbul Valisi Vasip Şahin'in konuşmasından sonra Kâğıthane Kaymakamı Hasan Göç, ilçenin son durumu hakkında bilgilendirme sunumu yaptı. Toplantı, ilçe katılımcılarının soruları ve ilgili kurum müdürlüklerince cevaplanması ile devam etti.

Cihan [gallery ids="25231,25235,25236"]