Spor
Giriş Tarihi : 30-10-2021 11:39   Güncelleme : 30-10-2021 11:39
Abone ol

Volkan Demirel'in paylaşımına Fenerbahçelilerden tepki yağdı: Yazıklar olsun

Fenerbahçe’nin efsane kalecisi Volkan Demirel’in Hande Sümertaş ile paylaştığı fotoğraf sosyal medyada tepkilere neden oldu.

Volkan Demirel'in paylaşımına Fenerbahçelilerden tepki yağdı: Yazıklar olsun

Fenerbahçe'deki görevinden ayrıldıktan sonra beIN Sports'ta yorumculuk yapan Volkan Demirel'in Hande Sümertaş'lı paylaşımı sarı-lacivertli taraftarları çileden çıkardı.

 HANDE SÜMERTAŞ, FATİH TERİM'İN MEDYA İLİŞKİLERİNİ YÖNETTİ

Galatasaray Futbol A Takım Medya Koordinatörlüğü yapan ve teknik direktör Fatih Terim'in medya ilişkilerini de yöneten Hande Sümertaş, sarı-kırmızılı kulüpten ayrıldıktan sonra beIN Sports'ta görev aldı.

Yayıncı kuruluşta çalıştığı dönem boyunca Galatasaray lehine yayınlar yapıldığı iddiasıyla Fenerbahçe taraftarı tarafından eleştiri oklarının hedefi haline gelen Sümertaş'ın Volkan Demirel'le fotoğrafı ortalığı karıştırdı.

 "YAZIKLAR OLSUN"

Volkan Demirel'in Hande Sümertaş'la çektirdiği fotoğrafı hesabından paylaşması sonrası sarı-lacivertli taraftarlar çok öfkelenirken, efsane kaleci için ağır ifadeler kullanıldı. Taraftarlar, "Yazıklar olsun" diyerek Demirel'e yüklenirken bir kısım taraftar da eski kalecinin artık Fenerbahçe efsanesi olmadığını belirtti.

gercekgundem.com