Gündem
Giriş Tarihi : 13-07-2016 19:27   Güncelleme : 13-07-2016 19:27
Abone ol

Yazıcıoğlu ailesi: ''Allah'ın adaleti mutlaka gerçekleşecektir''

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici ve Muhsin Yazıcıoğlu'nun ailesi, Kahramanmaraş Adliyesi'ne gelerek Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili verilen takipsizlik kararına itiraz etti.

Yazıcıoğlu ailesi: ''Allah'ın adaleti mutlaka gerçekleşecektir''

Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin ölümüyle sonuçlanan helikopter kazasıyla ilgili Kahramanmaraş Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturmada, geçen haftalarda 132 şüpheli hakkında takipsizlik kararı verilmişti. Karara itiraz eden Yazıcıoğlu'nun eşi Gülefer Yazıcıoğlu, İHA Muhabiri İsmail Güneş'in eşi Yasemin Güneş ve BBP lideri Mustafa Destici davanın müdahil avukatlarıyla birlikte Kahramanmaraş Adliyesi'ne gelerek itiraz dilekçesi verdi.

'HUKUK YOLUYLA TAKİBİMİZİ SÜRDÜRECEĞİZ'

Adliye önünde açıklama yapan BBP lideri Destici, "Israrlı bir şekilde hukuk yoluyla takibimizi sürdüreceğiz, buraya itiraz dilekçemizi verdik. Kararı bekleyeceğiz, yeni yol haritamızı ona göre belirleyeceğiz." dedi.

Muhsin Yazıcıoğlunun eşi Gülefer Yazıcıoğlu ise "Şunu herkes çok iyi bilsin ki; insanların verdiği adalet gecikebilir. Ama ben inanıyorum ki; Allahın adaleti mutlaka gerçekleşecektir." diye konuştu.

CİHAN