Yerel Haberler
Giriş Tarihi : 04-05-2016 15:45   Güncelleme : 04-05-2016 15:45
Abone ol

Yeni evleneceklere gelinlik ve damatlıklar belediyeden

ADANA - Adana’nın Yüreğir ilçesinde yeni evlenecek vatandaşların mutluluklarına maddi ve manevi destek olmak isteyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan çiftlerin gelinlik ve damatlıklarını ücretsiz karşılıyor

Yeni evleneceklere gelinlik ve damatlıklar belediyeden
ADANA - Adana’nın Yüreğir ilçesinde yeni evlenecek vatandaşların mutluluklarına maddi ve manevi destek olmak isteyen Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan çiftlerin gelinlik ve damatlıklarını ücretsiz karşılıyor.

Evlenmek isteyen her genç kızın hayalinin beyaz bir gelinlik giymek olduğunu belirten Başkan Çelikcan, "Yeni yuva kuran çiftlerimizin mutluluklarına ortak olmak ve onlara destek olmak amacıyla Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi içerisinde hizmete açtığımız gelinlik, damatlık ve kına elbisesi merkezimizden ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımız ücretsiz faydalanıyorlar. Böylece vatandaşlarımıza hem maddi destek sağlarken hem de gençlerimizin bu mutlu günlerinde ihtiyaçlarını karşılayarak mutluluklarına katkı sağlıyoruz." şeklinde konuştu.

Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'ndeki gelinlik, damatlık ve kınalık merkezinde her bedende ve değişik modellerde giysilerin bulunduğunu belirten Başkan Çelikcan, "İhtiyacı olan vatandaşlarımız kendi bedenlerine uygun giysileri alıp tekrar merkezimize bırakıyorlar. Bu elbiseler kuru temizleme yapılıp tekrar vatandaşlarımızın hizmetine sunuluyor." diyerek hizmetin devamlılığının sürdüğünü belirtti.

NİKAH SALONU DA BELEDİYEDEN

Vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak ve hizmetin en iyisini sunmak amacıyla ilçeye kazandırılan Yüreğir Belediyesi Kültür Merkezi'nin içerisinde 400 kişilik nikah salonu da evlenecek çiftlere ücretsiz hizmet veriyor.Cihan [gallery ids="49795,49796,49797"]