Dünya
Giriş Tarihi : 08-07-2021 10:28   Güncelleme : 08-07-2021 10:28
Abone ol

Yeni Zelandalı anne, çocuklarına üç büyük heavy metal grubunun ismini verdi

Yeni Zelandalı anne, çocuklarına üç büyük grubunun ismini verdi Yeni Zelanda’da bir kadın, üç çocuğuna heavy metal dünyasının önde gelen gruplarından Metallica, Slayer ve Pantera’nın isimlerini verdi. Haber, Netflix’te “Dark Tourist” belgeselini de yapan Yeni Zelandalı gazeteci David Farrier tarafından duyuruldu. Farrier, sosyal medyadan paylaştığı mesajda, “Yeni Zelandalı bir annenin çocuklarına Metallica, Pantera ve Slayer adlarını verdiğini bildirmekten gurur duyuyorum. Anneleri bana, bu üç büyük grubu yetiştirmenin hiç de kolay olmadığını söyledi,” ifadesini kullandı.

Yeni Zelandalı anne, çocuklarına üç büyük heavy metal grubunun ismini verdi

İlk duyduğunda biraz şüphelendiğini itiraf eden Farrier, çocukların kimlik kartlarına baktığında ise daha fazlasını gördüğünü belirtti. Metallica'nın göbek adının, grubun dördüncü albümü “And Justice For All” olduğunu görünce, gazetecinin şaşkınlığı iki katına çıkmış.

Farrier, isimleri doğrulatmak için Nüfus Dairesi ile de görüşmüş. Yetkililer, uygunsuz kelimeler içermediği sürece çocuklara grup veya albüm isimlerinin verilmesine dair bir kısıtlama olmadığını belirtmiş.

Haber, söz konusu gruplarla da paylaşılırken, gruplardan henüz bir yorum gelmemiş.

Ajans Bizim