Spor
Giriş Tarihi : 09-06-2016 22:40   Güncelleme : 09-06-2016 22:40
Abone ol

"Yerli oyuncudan yanayım"

Bandırmaspor'un PTT 1. Lig'e yükselmesinin ardından transfer konusunda arayışlara giren Kulüp Başkanı Erhan Elbastaş, "Yerli futbolcudan yanayım, yabancı istemiyorum. Benim görüşüm bu. Ama teknik direktörümüz İsmail Ertekin hoca isterse bütçedeki dengeleri korumak şartıyla yabancı oyuncu alabiliriz." dedi.

Balıkesir'in Bandırma ilçesinin futbol takımı Bandırmaspor Kulübü çalışmalarını hızlandırdı. PTT 1. Lig'e yükselen takımın 17 Eylül Stadyumu yeni sezona hazırlanıyor. Bandırmaspor Kulüp Başkanı Erhan Elbastaş, "Bandırmaspor'un PTT 1. Lig'e yükselmesiyle birlikte stadyumda bulunan eksikliklerin giderilmesi için çalışmalarımızı hızlandırdık. Temmuz ayı sonuna kadar stadyumun kullanıma hazır hale getirilmesini hedefliyoruz." şeklinde konuştu.

Yeni bir lig yeni bir heyecan içerisinde olduklarını ifade eden Erhan Elbastaş transfer konusunda da değerlendirmelerde bulundu. Elmastaş, "Transferler konusunda çalışmalarımız başladı. Bandırmaspor'un bütçesini sarsmayacak şekilde yeni transferler gerçekleştirmek istiyoruz." diye konuştu. 

Başkan Elbastaş, yerli oyuncu konusunda kulüp yöneticileri ile aynı fikirde olduklarını belirterek, şöyle devam etti: "Yabancı oyuncu yerine yerli oyuncunun Bandırmaspor'da top koşturmasını istiyoruz. Benim görüşüm bu. Ama Teknik Direktörümüz İsmail Ertekin hocamız isterse bütçedeki dengeleri korumak şartıyla yabancı oyuncu alabiriz."

"25 FUTBOLCUMUZLA GÖRÜŞECEĞİZ"

Bandırmaspor'da hali hazırda bulunan 25 futbolcu ile masaya oturacaklarını ifade eden Kulüp Başkanı Erhan Elmastaş, "Öncelikle iç transferde kadromuzda bulunan 25 futbolcunun tamamıyla görüşeceğiz. Sözleşmesini uzatmak istediğimiz futbolcularımız bulunuyor. Kimsenin de önünü kapatmak istemiyoruz. En geç gelecek hafta iç transferi bitirmek istiyoruz. Ondan sonra iç transferin eksikliklerine göre dış transfere yöneleceğiz. Bu transferleri de 20 Temmuz'a kadar sonlandırmak istiyoruz. Yerli futbolcudan yanayım, yabancı istemiyorum. Benim görüşüm bu. Ama teknik direktörümüz İsmail Ertekin hoca isterse bütçedeki dengeleri korumak şartıyla yabancı oyuncu alabiliriz." şeklinde sözlerini tamamladı.Cihan