Spor
Giriş Tarihi : 19-03-2016 19:15   Güncelleme : 19-03-2016 19:15
Abone ol

Zafer Şener: Ölsem Fenerbahçe forması giymem

İSTANBUL - Galatasaray Spor Kulübü üyesi Sedat Doğan'ın yarın oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisi için "İstiklal Marşı'ndan önce iki takım da formalarının üstüne birbirlerinin eşofmanını giysin" önerisine Zafer Şener'den itiraz geldi

Zafer Şener: Ölsem Fenerbahçe forması giymem
İSTANBUL - Galatasaray Spor Kulübü üyesi Sedat Doğan'ın yarın oynanacak olan Galatasaray - Fenerbahçe derbisi için "İstiklal Marşı'ndan önce iki takım da formalarının üstüne birbirlerinin eşofmanını giysin" önerisine Zafer Şener'den itiraz geldi.

"Ölsem de Fenerbahçe formasını bana kimse giydiremez." diyen Şener, "Fenerbahçe Spor Kulübü'nün bizim hakkımızda söyledikleri ortadadır. Yıllar önce Kadıköy'de Fatih Terim'in 8 yaşındaki kızına küfür edildi. Bana kimse Fenerbahçe forması giydiremez. O formayı ölsem de bana giydiremezler." ifadelerini kullandı.

"75 YAŞINDAKİ FENERBAHÇELİ ANNEMİ GALATASARAYLI YAPTIM"

Başkan Dursun Özbek'i de eleştiren Şener, "Sayın başkan, Sneijder'in babasına 200 bin Euro para veriliyormuş. Bunun sebebi olarak da babasının Sneijder'i yetiştirmesi ve Galatasaray'a kazandırmasıymış. Sayın başkan, ben de 75 yaşındaki Fenerbahçeli annemi, Galatasaraylı yaptım, ben de istiyorum o parayı. Sayın başkan Ahmet Çakar, size bilezikçi dedi, ne yaptınız? Bir şey yaptınız mı? Ben bilmiyorum. Sayın başkan, bizim boynumuzu bükmeyin." dedi.
Cihan