Siyaset
Giriş Tarihi : 10-02-2020 12:51   Güncelleme : 10-02-2020 13:12
Abone ol

Zeytin Diyarı Akhisar'dan CHP'li Durbay'a Tam Destek

23 Şubat'ta yapılacak olan CHP Manisa İl Başkanlığı Kongresi için aday olan Genç isim Gülşah Durbay çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Zeytin Diyarı Akhisar'dan CHP'li Durbay'a Tam Destek

8 Şubat Cumartesi günü CHP Manisa İl Başkanlığı'nda adaylık açıklamasını yapan Gülşah Durbay, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

CHP Manisa İl Başkan adayı Gülşah Durbay, her gittiği yerde CHP'lilerin kendisine gösterdiği sıcak ilgi ve sevgi can suyu gibi geldi. Durbay kendisine gösterilen sevgi ve ilginin çalışma şevkini arttırdığını söyledi. 

Geçtiğimiz pazar günü Akhisar'da Partililerle bir araya gelen Durbay'a sevgi seli burada da devam etti. 

Akhisar ziyaretinden sonra açıklama yapan Durbay, "İl başkanlığına adaylığımızı açıkladıktan sonra büyük bir ilgi gösteren Zeytin Diyarı Akhisar İlçe örgütümüz ve delegelerimizi ziyaret ettik.

Milletvekilimiz Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ve özellikle il başkanlığı görevini geçmişte yürütmüş Cahit Kaplan, Halil Tokul ve Mustafa Ada'nın verdikleri destek çok anlamlıydı.

Çıktığımız yolda bizleri yalnız bırakmayan Akhisar İlçe Başkanımız Umut Çavuş, Salihli İlçe Başkanımız Hasan Hüseyin Namver, Turgutlu İlçe Başkanımız Hüseyin Oğuz, Gölmarmara İlçe Başkanımız Hayati Uyar’a, Ahmetli İlçe Başkanımız Halil Buran, Soma İlçe Başkanımız Levent Ebinsoy, Demirci İlçe başkanımız Melih Kuru ve Kırkağaç İlçe Başkanımız Özcan Kaçar’a, geçmiş dönem yöneticilerimize, mevcut yöneticilerimize, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarımıza teşekkür ederiz." 

İşte O Açıklama